נדל"ן באתונה

אתונה היא עיר הבירה של יוון, העיר הגדולה ביותר ביוון. אתונה מונה כארבעה מיליון תושבים ונחשבת לאחת הערים ההיסטוריות של אירופה המשלבת טבע, תרבות, היסטוריה, עתיקות ואווירה ים תיכונית. מעבר להיותה מרכזה של יוון, אתונה מהווה את מרכזה הכלכלי, הפיננסי, התעשייתי והתרבותי של המדינה.  באתונה ישנם מקומות רבים מהממים ביופיים, רכזנו לכם כמה עיקריים מתוכם:  האקרופוליס: קומפלקס ובתוכו תמצאו בין היתר את הפרתנון, המקדש החשוב מכולם ששימש לסגוד את אתינה, את מקדש ניקה והארכתיאון למרגלות האקרופוליס נמצא תיאטרון שנבנה על ידי אטיקוס הרומאי בשנת 161 לספירה. התיאטרון הזה עדיין פעיל כיום ונערכים בו מדי פעם קונצרטים. לידו אפשר למצוא את המקדש הקטן של טיסיון שנבנה בשנת 449 לפני הספירה ונשתמר במלואו. 

ממש למרגלות האקרופוליס נמצא השוק של אתונה.  

רובע הפלאקה, ששוכן גם הוא למרגלות האקרופוליס, הוא מבוך של רחובות וסמטאות, שבו נמצא הריכוז הגבוה ביותר של מסעדות, בתי קפה וטברנות יווניות מסורתיות. באיזור הזה גם אפשר למצוא בניינים עתיקים שנשתמרו מהתקופה הביזאנטית והעותומאנית. 

הגן הלאומי, שנמצא מאחורי קבר החייל האלמוני, היה בעבר גנים מלכותיים. הגנים ממוקמים במרכז אתונה, ומהווים רענון לעיר האפרורית מסביב. הגן כולו ירוק ובמקום אפשר למצוא פרחים מזנים שונים, עצים מכל מיני סוגים ואפילו בריכות ברווזים. במקום יש גם גן שעשועים לילדים וביציאה מהגן אפשר לראות את הארמון המלכותי לשעבר, שכעת משמש את ראש הממשלה היווני. בגן יש גם את פארק זאפיו ובו אולם זאפיון שנבנה לכבוד המשחקים האולימפיים הראשונים בעידן המודרני. 

כיכר סינטאגמה היוקרתית הנמצאת במרכז העיר, ומכילה בתי קפה ומסעדות מהיוקרתיות שאפשר למצוא בעיר. בכיכר יש מזרקה, והיא מהווה נקודת פתיחה לטיולים בעיר. הכיכר צמודה לבניין הפרלמנט היווני, עליו שומרים חיילים במדים מסורתיים. כדאי להגיע בשבת בבוקר כשהחיילים צועדים במקום בליווי תזמורת צבאית. 

אתונה היא מרכז תיירות לאורך כל השנה, לכן הביקוש להשכרת דירות לטווח קצר נמצא בעליית מתמדת.
תיירות שיא של מעל-33 מיליון תיירים נמצא בגידול מתמיד.

 

רכישת נכסים במחירים נמוכים יחסית, לפעמים אף פחות מעלות הבניה.

עקב מיקומה הגיאוגרפי של יוון, יזמים ממעטים לבנות מבנים גבוהים במרכז אתונה, משכך אין בתי מלון גדולים עם מאות חדרים, מה שיוצר מצב שהיצע חדרי הלינה מוגבל ונשען על דירות Airbnb. שילוב זה לצד גידול התיירות-מבטיח את המשך עליית המחירים.

פרויקטים

נשארה דירה אחת אחרונה!!

_תמונה מ-Adi CEO-Ageratun (5)

Famous Koukaki area

נשארו 2 דירות אחרונות!!

Plateia Attikis

נשארו 3 דירות אחרונות!!

Pagrati

השאר פרטים מטה לקבלת ייעוץ חינם.

דילוג לתוכן