עתיד אם המושבות
פתח תקווה

המכירה לפרויקט זה הסתיימה

על העיר פתח תקווה

מכונה “אֵם הַמּוֹשָׁבוֹת”, עיר במחוז המרכז בישראל, החמישית באוכלוסייתה עם 251,196 תושבים (ע”פ נתוני משרד הפנים מאי 2021),
קצב האוכלוסייה שבה גדל משנה לשנה ב-1% (ע”פ נתוני הלמ”ס בסוף שנת 2019).

נוסדה כמושבה ב-1878, והוכרזה כעיר בשנת 1937. גובלת בהוד השרון ורמת השרון מצפון, בתל אביב, בני ברק וגבעת שמואל במערב, עם גני תקווה, קריית אונו והמועצה האזורית חבל מודיעין.

נדל״ן בפתח תקווה, שיקולי השקעה:

פתח תקווה היא אחת הערים הוותיקות במדינת ישראל והחמישית בגודלה, עיר מתפתחת מאוד מבחינת בניינים חדשים, גינות ציבוריות, חינוך מעולה, מרכזים מסחריים ענקיים ואזור ברים ומסעדות שמושך אליו את הצעירים, גם אלו שבעיר וגם מחוצה לה.
כשמדברים על השקעות נדלן בפתח תקווה – רבים מבינים היום שהשקעה בנדל”ן בפתח תקווה היא השקעה הרבה יותר משתלמת מאשר השקעות אחרות במדינת ישראל .
כתוצאה מהביקוש בעיר, ולאחר אישורה של תכנית המתאר של פתח תקווה (פ/ת 2040), התכנית כוללת תוספת של 63,500 דירות שייתנו מענה להיקף אוכלוסייה של 231 אלף תושבים חדשים.
בעוד עסקאות נדל”ן באזור תל אביב, גבעתיים או רמת גן יכולות להגיע למחירים של 3 וחצי-4 מיליון שקלים ויותר (לפעמים אפילו עבור דירה יד שנייה), הרי שבפתח-תקווה ניתן לרכוש נכסים חדשים במחירים של כ- 2.3 מיליון שקלים וליהנות מתשואה של כ-4%.

למה להשקיע בקרקע בפתח תקווה ?

מדינה קטנה עם אוכלוסיה שרק גדלה משנה לשנה מייצר מצוקת קרקעות שהולכת וגדלה. חשוב להבין לפני שמחליטים לרכוש האם מדובר על אחת משתי האופציות הבאות בקרקע. 

קרקע פרטית – קרקע בבעלות אדם
או גוף פרטי

קרקע שנמצאת בבעלות קרן קיימת לישראל או בבעלות המדינה, לא ניתן לרכוש אותה באופן מלא אך ניתן לחכור אותה לתקופה ארוכה

במציאות של ימינו קרקעות פרטיות הן מצרך נדיר כי הן מהוות רק כ-

% 0
מסך הקרקעות בישראל.

נוסיף לכך את העובדה שקרקעות באזור המרכז כמעט ולא קיימות, וגם אם כן במחיר מופקע. לכן אנשים מחפשים את העתיד ההשקעות שלהם באזור הצפון (חדרה, בנימינה, פרדס חנה ועוד).

פתח תקווה ממוקמת כ-10 ק”מ מתל אביב, ונחשבת לבורג מרכזי בערי המרכז, עם עליית ערך נכס גדולה והשקעה נבונה במקום הנכון ובזמן הנכון, אתם ללא ספק תעשו 

כסף על הכסף שלכם!

פרוייקט עתיד אם המושבות פתח-תקווה

ב-20 השנים האחרונות חוותה העיר פתח- תקווה תנופת בנייה גדולה, אשר הובילה לגידול אוכלוסייה ומיקמה אותה בין הערים הגדולות בארץ (מקום 5).
נתוני ההגירה לעיר מציגים אותה כבעלת קצב גידול מהגבוהים בארץ.
כתוצאה מעליית הביקוש לעיר , תוכנן ואושר ע”י הועדה המחוזית מסמך מתחם פארק הירקון.
בתאריך ה23/12/2021 אושרה בועדה המקומית תכנית מפורטת למרחב פארק הירקון, שהוא המרחב הפתוח הגדול והחשוב ביותר בעיר פתח תקווה ועל פי תוכניות שאושרו, מתוכנן להיות מוקד פעילות ורווחה לתושבי העיר בצורה של פארקים, מגורים תעשייה ומסחר.
בפארק עובר אחד המקטעים היפים והנקיים של נחל הירקון וכן שניים מיובליו נחל שילה ונחל מזור. בנוסף קיימות מערכות תשתיות ברמה המטרופולינית ארצית וקווי תשתיות ראשיים – ביוב חשמל גז דלק ועוד..
תכנית המפורטת של מרחב פארק הירקון פתח-תקווה כוללת פארק עירוני רחב ידיים, פעילויות בילוי, נופש, חינוך תרבות, מסחר, תעשייה ומגורים – 607,000 מ”ר מסחר ופנאי ו4800 יחידות דיור חדשות.
תוכנית זאת מאפשרת לכל בר דעת להבין את הפוטנציאל שיש באזור, להשקיע בזמן ולעשות כסף על הכסף שלו. עיריית פתח תקווה בשיתוף עם הועדה המחוזית פועלות ומקדמות את התכנית, תוכניות אלו מגדילות את הסיכויים להפשרה עתידית ולביקוש ההולך וגובר עקב התכנון העתידי למתחם ולעיר.

125 מ”ר שטח קרקע רק ב-240,000 ש”ח בלבד!

*המחיר כולל מע"מ*

שווי נכס ע”פ תקן 22 הוא 250,000 ש”ח

קרקע חקלאית פרטית בטאבו

צפי רווח שנתי של עשרות אחוזים!

המכירה לפרויקט זה הסתיימה