פרויקט רובע הים חדרה

המכירה לפרויקט זה הסתיימה

על העיר חדרה

חדרה מבססת את מעמדה כעיר אטרקטיבית למשפחות שמוצאות בה איכות חיים במחיר סביר.
הגידול בהיקף האוכלוסייה הישראלית לצד הזינוק במחירי הדיור בעשור האחרון וצמצום מלאי עתודות הקרקע לבנייה למגורים (במיוחד במרכז) – מותחים צפונה את גבולות מרכז הארץ.

המרחק היחסי של חדרה מתל אביב הותיר את חדרה עם עליית מחירים מתונה הרבה יותר מאשר בגוש דן. תוסיפו לכך את הקרבה לים, ותקבלו דירה חדשה עם איכות חיים חלומית במחיר שמשפחה צעירה מסוגלת לעמוד בו.

נתונים אלו הביאו את העיר חדרה לעיצומה של תנופת בנייה והתפתחות, והמהפך הדרמטי עוד לפנינו.
שכונות חדשות נבנות במקביל להקמת מלונות, טיילת חופית, פארקים גדולים, שבילי אופניים ומרחבים פתוחים שנחנכים בזה אחר זה. וככל שהעיר מתפתחת, הביקוש עולה והמחירים מטפסים.

על סמך נתוני שנת 2017 של הלמ”ס דורגה חדרה כעיר החמישית בישראל בשיעור ההגירה החיובית אליה. וכשהביקוש עולה, מתרחבת גם הבנייה.
לפי הלמ”ס, מאפריל 2018 עד מרץ 2019 עלה ב-42% מספר התחלות הבנייה בעיר ביחס לתקופה המקבילה בשנה הקודמת. כחלק מהתפתחות העיר ומנהירת האוכלוסייה החדשה, רובה במצב סוציו-אקונומי גבוה, הופכת חדרה בהדרגה למובילה אזורית בתחומי איכות החיים, החינוך והתעסוקה.

משקיעים בקרקע רק באזורים מתפתחים

הדמיה של הפרויקט בהכנת עיריית חדרה

על הפרויקט

רובע הים חדרה הינו אחד הפרויקטים המדוברים בשנים האחרונות בישראל בכלל ובעיר חדרה בפרט. רובע הים הוא שטח המשתרע על פני 2600 דונמים, המתחיל צפונית לגבעת אולגה ומגיע עד לנחל חדרה ומכביש מס’ 2 (ממזרח) ועד לים (ממערב).

ברובע הים חדרה צפויות להיבנות בסביבות 10,000 יחידות דיור חדשות, באזור מלונות רחב היקף ובו למעלה מ-1000 חדרי מלון חדשים, פארק אזורי גדול אשר משתרע על פני שטח של למעלה מ-600 דונמים וטיילת מרשימה. כמו כן, כולל התכנון החדש של מערב העיר מתחם רחב היקף של תעסוקה, מסחר ועסקים אשר משתרע על שטח של 500 אלף מ”ר.

על פי התחזיות, הרובע החדש ימשוך אליו קרוב ל-40,000 תושבים חדשים לאזור מערב העיר חדרה והוא צפוי להפוך לאחד מאזורי המגורים האטרקטיביים ביותר בישראל, כאשר תושביו ייהנו מהחיים בסביבת מגורים איכותית ליד חוף הים של חדרה.

תכנית מתאר חדרה 2020

תוכנית המתאר חדרה 2020 שבתוכה כלול השטח אושרה למתן תוקף בחודש מאי 2014. כמו כן, תוכנית מפורטת למתחם אושרה בוועדה המקומית בסוף חודש ינואר 2016 והופקדה במחוזית. הקרקע המוצעת ברובע הים חדרה מאושרת למגורים, אך עדיין אינה זמינה לבנייה.

פרויקט עיר ימים חדרה מהווה הזדמנות ייחודית עבור משקיעים, משפרי דיור ומשפחות. קרקעות במתחם משווקות כיום במחירים שעומדים על כמה מאות אלפי שקלים ליחידת קרקע על הים בחדרה. רק כדי לסבר את האוזן – מחירן של דירות 4 חדרים חדשות באזור זה עומד כיום על כ- 3.2 מיליון שקל.

לזמן מוגבל פריסייל! פריסייל! פריסייל!

125 מ”ר שטח קרקע רק ב-420,000 ש”ח בלבד!

במקום 440,000 ש”ח

צפי רווח שנתי של עשרות אחוזים!

המכירה לפרויקט זה הסתיימה