פרויקט " עתיד המושבה חדרה -שלב ג' "

יוצא לדרך!

פרויקט "עתיד המושבה
חדרה שלב ג'"

יוצא לדרך!

על העיר חדרה

הגידול בהיקף האוכלוסייה הישראלית לצד הזינוק ובמחירי הדיור בעשור האחרון וצמצום מלאי עתודות הקרקע לבנייה )במיוחד באזור המרכז( – מותחים צפונה את גבולות מרכז הארץ. המרחק הקצר של חדרה מתל אביב הותיר את חדרה עם עליית מחירים מתונה הרבה יותר מאשר בגוש דן. תוסיפו לכך את הקרבה לים, פארקים, בתי ספר, גנים, מקומות עבודה ותקבלו דירה חדשה עם איכות חיים חלומית במחיר שמשפחה צעירה מסוגלת לעמוד בו. לפי הלמ”ס,

מאפריל 2018 עד מרץ 2019 עלה ב- 42%

מספר התחלות הבנייה בעיר ביחס לתקופה המקבילה אשתקד.

משקיעים בקרקע רק באזורים מתפתחים!

תכנית מתאר חדרה 2020

בשנת 2014 אושרה תוכנית המתאר של העיר חדרה, והעירייה כבר מיישמת בשטח את התוכניות והחזון. לראיה אנו עדים לצמיחת בנייני מגורים ברחבי העיר ולבניית מרכזי לימוד והעשרה ואזורי בילוי, פנאי ותרבות.
תוכנית המתאר מ-2014 מאשרת הוספת 15,000 דירות ב-24 מתחמים שיתרכזו במערב העיר ובמרכזה, ייצרו רצף בין השכונות ויחברו את העיר לים.
לצד תוכנית המתאר שמתמקדת בבנייה במרכז העיר ובמערבה, מקדמים משרד הפנים ורשות מקרקעי ישראל בנייה במזרח העיר. כך שצפויה בנייה אינטנסיבית של מתחמים חדשים במגוון מיקומים בחדרה.

קישור מפת התכנית:  (לחצו על המפה)

פרטים על עסקת
"עתיד המושבה חדרה- שלב ג"

לאחר הצלחה מסחררת בפרוייקט עתיד המושבה חדרה שלב א ושלב ב – גאים ומתרגשים לפתוח למכירה את עתיד המושבה חדר שלב ג ואחרון לפרוייקט זה הקרקע המקודמת הינה קרקע חקלאית בבעלות פרטית, אשר נמצאת במסגרת תכנית מתאר כוללנית של עיריית חדרה לפיתוח העיר. הקרקע ממוקמת במרחק של כ- 460 מ”ר מאזור בנוי מה שמייצר רצף תכנון ובניה עירונית. ונמצאת במרכז המתפתח ביותר של חדרה.
החברה היזמית לקחה תחת חסותה את הקרקע לפיתוח, תכנון וקידום שלה.

הפרויקט יקודם כתב”ע נקודתית (תכנית בניין עיר נקודתית) ע”י החברה היזמית בשיתוף עם החברה המנהלת, משרד עורכי דין מוביל ומשרד שמאות מקומי. מה שמקנה לעסקה עליית ערך נכס מהירה וגבוהה מהרגיל.

רוכשי העתיד המושבה חלק א’ נהנו מעליית ערך נכס של
למעלה מ-26% מרגע הרכישה ועד היום!

רוכשי עתיד המושבה חדרה שלב ב – נהנים מעליית ערך נכס של
למעלה מ 12% מרגע הרכישה ועד היום

אז אל תפספסו את עליית ערך הנכס של עתיד המושבה שלב ג ואחרון.

שווי הקרקע ע״פ תקן 22 - 110,000 ש״ח

עלות הקרקע - 99,000 ש״ח

55,000 שח הון עצמי 
והשאר ב 24 תשלומים ללא ריבית וללא הצמדה למדד 

עסקה שוברת שוק!

צפי רווח שנתי גבוה!

לתיאום פגישה מלאו פרטים
ונחזור בהקדם